Gdzie skuteczność
i twałość ma znaczenie

Kompleksowe i ponadczasowe rozwiązania to korzyści płynące ze współpracy z Flux Medical.

Wypracowane rozwiązania

Od wielu lat podejmujemy się kompleksowego wyposażenia pracowni z urządzeniami wykorzystującymi do obrazowania promieniowanie rentgenowskie.

Wykonaliśmy wiele pracowni z aparatem RTG różnego typu, z tomografem komputerowym TK czy angiografem. Nasze produkty to sprawdzone i solidne rozwiązania zapewniające przede wszystkim skuteczność osłon, a co za tym idzie bezpieczeństwo. Nie bez znaczenia jest również możliwość demontażu części osłony w dowolnym miejscu, gdzie jest to konieczne.

Podejmujemy się przede wszystkim kompleksowej budowy pracowni z tomografem komputerowym czy angiografem

Czujemy się dobrze realizując projekty bardziej złożone, wymagające większych nakładów finansowych podczas realizacji.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i montażu drzwi do pomieszczeń z urządzeniami o wysokich energiach. Są to np. bunkry radioterapii, pomieszczenia do składowania odpadów promieniotwórczych czy pomieszczenia NDT.

Podobnie jak w przypadku klatek Faradaya bezpieczeństwo i poczucie funkcjonalności to najważniejsze dla nas parametry. Wnętrza tych pracowni to powierzchnie łatwe do utrzymania w czystości, wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniające ergonomię i funkcjonalność. 

Bezpieczeństwo i bezawaryjność.

Panele ochronne ścienne oraz sufitowe, które produkujemy to elementy solidne, trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Drzwi i okna to również produkty o mocnej konstrukcji, a z doświadczenia wiemy, że jest to parametr, który wyróżnia nasze osłony i pozwala cieszyć się bezawaryjnością.

Mocni w technologii

01.

Solidna i trwała konstrukcja całego systemu osłon RTG.

02.

Pełny pakiet usług, od projektu, produkcji i montażu, pozwalający na kompleksowe wykonanie pracowni diagnostyki obrazowej wykorzystującej promieniowanie RTG.

03.

Ścisła współpraca z czołowymi producentami urządzeń TK, RTG i angio.

04.

Gwarancja utrzymania parametrów na wiele lat funkcjonowania.

05.

Elastyczna usługa prosto od producenta systemu osłon.

06.

Doświadczenie w produkcji i montażu osłon dla pomieszczeń z urządzeniami o wysokich energiach np. drzwi do bunkrów akceleratorów.

07.

Dostawa i montaż osłon ciężkich tj. powyżej 5mm Pb.

.

Zakres usług

Technologia Osłon RTG Flux

Specjalizujemy się w produkcji i montażu osłon radiologicznych. Nasze produkty to konstrukcje trwałe i solidne. Podstawowe aplikacje naszych osłon to gabinety RTG, pracownie tomografii komputerowej oraz pomieszczenia z angiografem. Posiadamy również doświadczenie z montażem osłon w aplikacjach nietypowych takich, jak pomieszczenia laboratoryjne i doświadczalne w jednostkach naukowo-badawczych.

Podejmujemy się dostawy i budowy osłon ciężkich tj. gdzie grubość osłony ołowiowej to 5mm i więcej. Wykonujemy kompleksowe adaptacje tzw. „pod klucz”.

Drzwi ciężkie ochronne to bardzo zawansowana konstrukcja drzwiowa o dużej wadze. Dla bezpieczeństwa użytkowania drzwi powyżej 250kg w standardzie wyposażone są w automatykę otwierania i zamykania. Każdy zestaw drzwiowy standardowo posiada zabezpieczenie przed zakleszczeniem osoby między ościeżnicą i skrzydłem drzwiowym, dodatkowe zabezpieczenie w postaci sensora obecności, wyłącznik szybkiego uwolnienia drzwi od automatyki (tzw. wysprzęglenie), kontaktron drzwiowy oraz panele sterujące pracą automatyki. Opcjonalnie drzwi ciężkie możemy wpiąć w instalację KD, instalację SAP oraz dołożyć dowolny typ automatyki wymaganej przez klienta.
Nasze drzwi to estetyczna i trwała konstrukcja zapewniająca funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz bezawaryjność.

Produkujemy i montujemy drzwi specjalistyczne dla służby zdrowia. Skupiamy się na wąskiej specjalizacji jaką jest diagnostyka obrazowa czyli pracownie RTG, pracownie TK czy angiografii. W swoich rozwiązaniach zapewniamy wysoką kulturę pracy oraz świetną ergonomię.

Drzwi rozwierane klasyczne mogą być wykonane z osłoną ołowiową do 2mm Pb.

Drzwi przesuwne klasyczne mogą być wykonane z osłoną ołowiową do 4mm Pb.

Każde z drzwi może zostać doposażone w automatykę otwierania i zamykania oraz wpięte w szpitalną instalację KD, SSP i inne.

Produkujemy i montujemy okna specjalistyczne dla służby zdrowia. Skupiamy się na wąskiej specjalizacji jaką jest diagnostyka obrazowa czyli pracownie RTG, pracownie TK czy angiografii. W swoich rozwiązaniach zapewniamy nowoczesny design i szczelność radiacyjną systemu okiennego. Okna mogą być wykonane z ramą widoczną bądź w systemie ‘flush’ z szybą licującą ze ścianą.

Okna RTG klasyczne mogą być wykonane z szybą ołowiową o ekwiwalencie do 4mm Pb.

Wielkość przeźrocza za każdym razem dopasowywana jest pod konkretny projekt i wymagania klienta.

Galeria

Zobacz nasze realizacje

Kontakt

Wypełnij krótki formularz

Skontaktuj się bezpośrednio

Administratorem danych osobowych jest FLUX MEDICAL Sp. z o.o. (Boguniewo 41, 64-610 Rogoźno Wlkp., Polska). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Wypełnij krótki formularz

Administratorem danych osobowych jest FLUX MEDICAL Sp. z o.o. (Boguniewo 41, 64-610 Rogoźno Wlkp., Polska). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Obserwuj nas

Wypełnij krótki formularz

Obserwuj nas