Gdzie mobilność jest kluczowa

Innowacyjna i zaawansowana technologia modułowa to alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań.

Technologia wyznaczająca kierunek

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i budowie modułowych pracowni diagnostyki obrazowej.

Opracowaliśmy i wykonaliśmy pracownie w kontenerach typowych (np. morski) oraz w konstrukcjach zaprojektowanych indywidualnie (moduły). Zakres naszych możliwości zależy wyłącznie od klienta i jesteśmy w stanie wykonać moduł o praktycznie każdym przeznaczeniu i zastosowaniu.

Budujemy modułowo jednostki służby zdrowia. Nasze realizacje polegają na wykonywaniu obiektów z wcześniej przygotowanych prefabrykatów przestrzennych o konstrukcji stalowej, wykonanych w naszym zakładzie produkcyjnym.

Stopień prefabrykacji jest uzależniony od rodzaju budynku i potrafi sięgać nawet 100% przygotowania. Zakres naszych robót, w przypadku modułów przygotowanych w 100%, w miejscu inwestycji ogranicza się wyłącznie do posadowienia modułu w docelowej lokalizacji oraz podpięcia mediów.
W przypadku budynków złożonych z kilku modułów, w lokalizacji inwestycji wykonujemy połączenie wszystkich modułów i instalacji wewnętrznych oraz wykonujemy elewację zewnętrzną. Dostarczamy na rynek jednostki modułowe tzw. relokowalne oraz budynki modułowe spełniające wszystkie parametry jak budynki
w budownictwie tradycyjnym. 

Ze względu na unikatowy sposób projektowania konstrukcji, olbrzymią zaletą naszego systemu jest duża elastyczność późniejszych zmian dotyczących przebudowy dostarczonych modułów.
Ze względu na unikatowy sposób projektowania konstrukcji, olbrzymią zaletą naszego systemu jest duża elastyczność późniejszych zmian dotyczących przebudowy dostarczonych modułów.

Moduły oraz całe budynki wykonane w naszym systemie można przemieszczać z miejsca na miejsce, w razie potrzeby demontować i montować ponownie. Dzięki temu możliwe jest dowolne etapowanie budowy obiektu oraz jego rozbudowy o nowe moduły. Niezwykle istotnym aspektem naszej technologii jest stosowanie uniwersalnej konstrukcji modułów, których wykorzystanie pozwala na niemal dowolną zmianę funkcji użytkowej obiektu wykonanego z naszych modułów.

Każdy z tego typu modułów może być wyposażony w tzw. system HLS. Czyli zestaw czterech hydraulicznych siłowników mogących unieść moduł na 110cm nad poziom gruntu w celu ułatwienia załadunku i rozładunku.

Specjalizujemy się również w produkcji modułów relokowalnych dla urządzeń obrazowej diagnostyki medycznej takich jak tomograf komputerowy TK, aparat rentgenowski RTG, angiograf czy rezonans magnetyczny MRI.

Nasze moduły tworzymy zgodnie z filozofią, że „wszystko co potrzebujesz to zasilanie”. Klient otrzymuje gotowy produkt, w pełni skonfigurowany, który należy wyłącznie podpiąć do mediów i po szkoleniach producenta urządzenia rozpocząć użytkowanie. 

Posiadamy zespół projektowy z bardzo dużym doświadczeniem w projektowaniu obiektów modułowych jak również obiektów realizowanych w systemie tradycyjnym w zakresie obiektów medycznych.

Budujemy obiekty służby zdrowia w technologii modułowej. Świadczymy kompleksowe usługi projektowe od koncepcji po dokumentację wykonawczą. Zajmujemy się również adaptacją istniejącego projektu, zrealizowanego dla potrzeb budownictwa tradycyjnego, na system modułowy.

Posiadamy rozbudowaną linię produkcyjną z dużym doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych.

Przede wszystkim w produkcji stalowych konstrukcji przestrzennych. W naszym zakładzie posiadamy dział spawalnictwa i obróbki stali, mocno rozbudowany dział montażu elementów budowlanych, dział montażu instalacji branżowych i dział kontroli jakości.

W modułach specjalistycznych montujemy własnej produkcji wyposażenia najwyższej jakości takie, jak osłony RTG czy klatki Faradaya.
Proces powstawania modułu jest kontrolowany jakościowo na każdym etapie produkcji.

Mocni w technologii

01.

Wyjątkowa elastyczność odpowiadająca na konkretne potrzeby naszych klientów
oraz precyzyjnie trafiająca w ich wymagania w zależności od sektora branży medycznej. 

02.

Pełny pakiet usług, od projektu, produkcji i montażu, pozwalający na kompleksowe wykonanie pracowni diagnostyki obrazowej wykorzystującej nowoczesne urządzenia medyczne takie jak rezonans magnetyczny czy tomograf komputerowy. 

03.

Wieloletnia współpraca z czołowymi producentami sprzętu medycznego oraz rozwój technologiczny dzięki naszemu działowi R&D przy współpracy z liderami branży medycznej. 

04.

Gwarancja utrzymania parametrów na wiele lat funkcjonowania.

Zakres usług

Technologia Modułowa Flux

Modułowe pracownie rezonansu magnetycznego to dobre rozwiązanie dla jednostek służby zdrowia, w których budowa tradycyjnej pracowni MRI nie może być zrealizowana.  Problemy jakie może napotkać potencjalny inwestor to brak przestrzeni wewnątrz budynków szpitalnych, zbyt długi czas realizacji przedsięwzięcia czy po prostu jego rentowność.

W takim przypadku z pomocą przychodzi technologia modułowa Flux Medical. Nasze pracownie dopasowujemy do potrzeb klienta. Zarówno od strony technicznej jak i funkcjonalnej jesteśmy w stanie skonfigurować nasz produkt tak, by spełnił wszystkie wymagania stawiane w lokalizacji. Dzięki takiej elastyczności i możliwościom technologicznym Inwestor otrzymuje dodatkową przestrzeń oraz infrastrukturę w znacznie skróconym czasie porównując do technologii budownictwa tradycyjnego. Dodatkowo nie ingerujemy w istniejącą infrastrukturę budynku jednocześnie udostępniając w pełni funkcjonalną przestrzeń medyczną jaką oferuje moduł.

Modułowe pracownietomografii komputerowej to kompleksowe rozwiązania będące świetnym substytutem pracowni wykonanych w technologii tradycyjnej. Nasze pracownie są bardzo zaawansowane technologicznie i zapewniają tę samą funkcjonalność jak pracownie konwencjonalne. Dla potencjonalnego Inwestora stanowią szybkie w budowie, komfortowe i nowoczesne rozwiązanie.

Nasze pracownie dopasowujemy do potrzeb klienta. Zarówno od strony technicznej jak i funkcjonalnej jesteśmy w stanie skonfigurować nasz produkt tak, by spełnił wszystkie wymagania stawiane w lokalizacji. Dzięki takiej elastyczności i możliwościom technologicznym Inwestor otrzymuje dodatkową przestrzeń oraz infrastrukturę w znacznie skróconym czasie porównując do technologii budownictwa tradycyjnego. Dodatkowo nie ingerujemy w istniejącą infrastrukturę budynku jednocześnie udostępniając w pełni funkcjonalną przestrzeń medyczną jaką oferuje moduł.


Budownictwo modułowe to rozwiązanie równoważne dla budownictwa tradycyjnego. Zaletą jest znacznie szybsza realizacja obiektów w tej technologii, wysoka kontrola jakości prefabrykacji oraz możliwość szybkiej rozbudowy budynku w przyszłości. Z punktu widzenia parametrów technicznych technologia modułowa Flux Medical spełnia wymagania jak dla budownictwa bądź je przewyższa.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie by kompleksowo obsłużyć inwestycję w ramach budowy obiektów służby zdrowia do około 1000m². Od projektu poprzez ustalenia i opiniowanie, dalej do prefabrykacji, montażu budynku i procedur odbiorowych. Potencjalnego  Inwestora możemy wesprzeć naszą wiedzą już od pierwszych etapów planowania inwestycji.

Modułowe pracownie rezonansu magnetycznego to dobre rozwiązanie dla jednostek służby zdrowia, w których budowa tradycyjnej pracowni MRI nie może być zrealizowana.  Problemy jakie może napotkać potencjalny inwestor to brak przestrzeni wewnątrz budynków szpitalnych, zbyt długi czas realizacji przedsięwzięcia czy po prostu jego rentowność. W takim przypadku z pomocą przychodzi technologia modułowa Flux Medical. Nasze pracownie dopasowujemy do potrzeb klienta. Zarówno od strony technicznej jak i funkcjonalnej jesteśmy w stanie skonfigurować nasz produkt tak, by spełnił wszystkie wymagania stawiane w lokalizacji. Dzięki takiej elastyczności i możliwościom technologicznym Inwestor otrzymuje dodatkową przestrzeń oraz infrastrukturę w znacznie skróconym czasie porównując do technologii budownictwa tradycyjnego. Dodatkowo nie ingerujemy w istniejącą infrastrukturę budynku jednocześnie udostępniając w pełni funkcjonalną przestrzeń medyczną jaką oferuje moduł.
Modułowe pracownietomografii komputerowej to kompleksowe rozwiązania będące świetnym substytutem pracowni wykonanych w technologii tradycyjnej. Nasze pracownie są bardzo zaawansowane technologicznie i zapewniają tę samą funkcjonalność jak pracownie konwencjonalne. Dla potencjonalnego Inwestora stanowią szybkie w budowie, komfortowe i nowoczesne rozwiązanie. Nasze pracownie dopasowujemy do potrzeb klienta. Zarówno od strony technicznej jak i funkcjonalnej jesteśmy w stanie skonfigurować nasz produkt tak, by spełnił wszystkie wymagania stawiane w lokalizacji. Dzięki takiej elastyczności i możliwościom technologicznym Inwestor otrzymuje dodatkową przestrzeń oraz infrastrukturę w znacznie skróconym czasie porównując do technologii budownictwa tradycyjnego. Dodatkowo nie ingerujemy w istniejącą infrastrukturę budynku jednocześnie udostępniając w pełni funkcjonalną przestrzeń medyczną jaką oferuje moduł.
Budownictwo modułowe to rozwiązanie równoważne dla budownictwa tradycyjnego. Zaletą jest znacznie szybsza realizacja obiektów w tej technologii, wysoka kontrola jakości prefabrykacji oraz możliwość szybkiej rozbudowy budynku w przyszłości. Z punktu widzenia parametrów technicznych technologia modułowa Flux Medical spełnia wymagania jak dla budownictwa bądź je przewyższa. Posiadamy wiedzę i doświadczenie by kompleksowo obsłużyć inwestycję w ramach budowy obiektów służby zdrowia do około 1000m². Od projektu poprzez ustalenia i opiniowanie, dalej do prefabrykacji, montażu budynku i procedur odbiorowych. Potencjalnego  Inwestora możemy wesprzeć naszą wiedzą już od pierwszych etapów planowania inwestycji.

Kontakt

Wypełnij krótki formularz

Skontaktuj się bezpośrednio

Administratorem danych osobowych jest FLUX MEDICAL Sp. z o.o. (Boguniewo 41, 64-610 Rogoźno Wlkp., Polska). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Wypełnij krótki formularz

Administratorem danych osobowych jest FLUX MEDICAL Sp. z o.o. (Boguniewo 41, 64-610 Rogoźno Wlkp., Polska). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Obserwuj nas

Wypełnij krótki formularz

Obserwuj nas